Zapisy trwają! Rejestracja na kursy językowe (lektoraty i kursy tematyczne) w roku akademickim 2021/2022 & grupy C1+ dla studiów II stopnia

#studenci #doktoranci #lektorat #kursytematyczne

Rejestracja na kursy

Informujemy, że w systemie USOS zostały uruchomione zapisy (rejestracja żetonowa) na kursy językowe - lektoraty i kursy tematyczne. Zapisy odbywają się w dwóch turach. Tura I dedykowana dla poszczególnych programów studiów trwa od 23 września do 2 października 2021. Tura II bez dedykacji będzie trwać od 7 do 13 października 2021. Informacje techniczne dotyczące zapisów (klik!)

Grupy C1+ dla studiów II stopnia

Osoby na studiach II stopnia zachęcamy do rejestrowania się do grup językowych na poziomie C1+. Wykaz grup na tym poziomie dla poszczególnych jednostek UJ (klik!). Jednocześnie przypominamy, że rejestracja na lektorat na poziomie C1+ nie jest równoznaczna z koniecznością zdawania egzaminu kończącego lektorat na poziomie C1+, na studiach II stopnia należy zdać egzamin z języka obcego co najmniej na poziomie B2+.

Fot. DS