Ogłoszenie (17.07.23-1.09.23)

13.07.2023
Jagiellońskie Centrum Językowe uprzejmie informuje, że w dniach 17 lipca-1 września sekretariat jest czynny codziennie od 8.00 do 15.00. W sierpniu dyżury wydawania certyfikatów językowych nie odbywają się

Job hunting and accelerating your career

24.02.2023
Jagiellońskie Centrum Językowe zaprasza na webinarium "Job hunting and accelerating your career", które organizujemy w ramach wydarzenia "Gra o karierę" we współpracy z Biurem Karier.

Dodatkowy lektorat dla studiów II stopnia - weź udział w badaniu

15.12.2021
Jagiellońskie Centrum Językowe Uniwersytetu Jagiellońskiego planuje uruchomienie dodatkowego lektoratu języka obcego nowożytnego, innego niż język angielski dla osób z I roku na studiach II stopnia. Chcielibyśmy dowiedzieć się, czy byliby Państwo zainteresowani taką ofertą językową, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w krótkim badaniu ankietowym online.