Jagiellońskie Centrum Językowe we współpracy ze stowarzyszeniem EULETA

Jagiellońskie Centrum Językowe UJ nawiązało robocze kontakty z Europejskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Angielskiego Języka Prawniczego (EULETA)...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, artykułowanym przez prawników, studentów prawa, lektorów uczących języka angielskiego na wydziałach prawa, a także tłumaczy zajmujących się przekładami tekstów prawniczych, Jagiellońskie Centrum Językowe UJ nawiązało robocze kontakty z Europejskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Angielskiego Języka Prawniczego (EULETA). Kooperacja ta przyniosła wymierne efekty w postaci zorganizowanych wspólnie warsztatów glottodydaktycznych, które odbyły się 21 września 2019 w Krakowie pod h norowym patronatem dziekana Wydziału Prawa i Administracji UJ prof. Jerzego Pisulińskiego. Ich tematem była współpraca w nauczaniu i uczeniu się angielskiego języka prawniczego.
pdf
Alicja Waligóra-Zblewska (2019). Jagiellońskie Centrum Językowe we współpracy ze stowarzyszeniem EULETA. Alma Mater, 213-214, 89