Best UJ Presentation 2019

11 kwietnia 2019 roku odbyła się czwarta edycja konkursu Best UJ Presentation organizowanego w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Tegoroczny konkurs odbył się 11 kwietnia 2019 roku i jak zwykle wystąpiło ośmioro doskonałych mówców, przedstawiając prezentacje dotyczące studiowanych przez nich dziedzin. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom językowy, oryginalne pomysły, opanowanie i poczucie humoru.

Czwartą edycję konkursu wygrał i otrzymał tytuł Best UJ Speaker 2019 Mateusz Chechetkin, student biologii, za wygłoszenie prezentacji pt. Darwin’s legacy: what evolutionary psychology tells us about human nature. Drugie miejsce zajęła Pani Monika Łątka, studentka prawa, która wygłosiła prezentacje pt. How to compare Tchaikovsky's Swan lake to Polish Criminal Law? The subjective side of a crime illustrated with the most famous ballet music. W tym roku przyznaliśmy także trzecie miejsce Pani Darii Cegiełce, studentce fizyki doświadczalnej za prezentacje pt. Zoom in on hair. Nagrodę publiczności dostała Pani Julia Dusza, studentka zarządzania publicznego za prezentację pt. The Singapore Education System.

W konkursie wzięły również udział: Katarzyna Kołodziejska, How to Cook the Universe; Sylwia Hańczka, Penal Populism and How to Find It; Paulina Hojnowska, Dissociative Identity Disorder; Natalia Zdziechowicz, Post Traumatic Stress Disorder. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!