IATEFL Poland 2021

W dniach 17-18 września 2021 odbyła się 30th IATEFL Poland International Conference, której współorganizatorem była Politechnika Warszawska
więcej o IATEFL Poland 2021
publikacje

Zmiany jak motyle... Czemu służy konkurs 3MT?

Dwadzieścia wieków logiki przyczynowo-skutkowej wydaje się zmieniać w erę logiki „nieciągłej” i rozwoju skokowego, co budzi pytania: jak przygotować nowe pokolenia studentów do takich zmian? I czy w ogóle możliwe jest przygotowanie się do zmian, o których czasami nie da się nawet pomyśleć, nie mówiąc o ich przewidywaniu? Konkurs Three Minute Thesis (3MT) stwarza okazję do dyskusji nad kompetencjami transwersalnymi, przekrojowymi, które w bardzo wąskim dydaktycznym zakresie mogą stanowić jedną z wielu odpowiedzi na postawione pytania.
więcej o Zmiany jak motyle... Czemu służy konkurs 3MT?

Best UJ (online) Presentation 2021

15 kwietnia 2021 roku odbyła się piąta edycja konkursu Best UJ Presentation organizowanego w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim
więcej o Best UJ (online) Presentation 2021