Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

ul. Ingardena 3, pokój 226
30-060 Kraków
ul. Ingardena 3, pokój 226
30-060 Kraków
Informacje kontaktowe

Adres: ul. Ingardena 3, pokój 226, 30-060 Kraków

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

E-mail: jcj@uj.edu.pl 

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 7.30-12.00 i 13.00-15.00 
  • Wtorek  7.30-12.00 i 13.00-16.00 
  • Środa 7.30-12.00 i 13.00-15.00
  • Czwartek 7.30-12.00 i 13.00-16.00
  • Piątek dzień wewnętrzny

mgr Monika Garncarz 
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 59 
E-mail: monika.garncarz@uj.edu.pl
Zakres spraw:
🟠 Lektorat języka angielskiego
🟠 Dodatkowe (odpłatne) żetony 

Anna Sania
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 60
E-mail: anna.sania@uj.edu.pl
Zakres spraw:
🟠 Lektorat języków niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, łacińskiego, włoskiego
🟠 Dodatkowe (odpłatne) żetony

mgr inż. Magdalena Klimala
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 58
E-mail: m.klimala@uj.edu.pl
Zakres spraw: 
🟠 Egzaminy eksternistyczne
🟠 Powtarzanie przedmiotu (lektoratu)

Joanna Biela
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 56 lub 12 663 29 57
E-mail: joanna.biela@uj.edu.pl
Zakres spraw: 
🟠 Egzaminy doktorskie

mgr Agnieszka Jaśko
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 241
Telefon: 12 663 29 49 
E-mail: agnieszka.jasko@uj.edu.pl
Zakres spraw:
🟠 Certyfikaty językowe JCJ 

Joanna Biela
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 56
E-mail: kursy.jcj@uj.edu.pl

Małgorzata Kwiatkowska
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 57
E-mail: kursy.jcj@uj.edu.pl

mgr Agnieszka Kasperczyk
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
E-mail: agnieszka.1.kasperczyk@uj.edu.pl
Zakres spraw:
🟠 Delegacje    
🟠 Rozliczenia finansowe 

Małgorzata Kwiatkowska
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: 12 663 29 57
E-mail: m.kwiatkowska@uj.edu.pl
Zakres spraw:
🟠 Umowy cywilno-prawne
🟠 Rozliczenie pensum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron