Skip to main content

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

News

wydarzenia

Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023

Droga Studentko/Drogi Studencie, Jagiellońskie Centrum Językowe zaprasza Cię na spotkanie z firmą ABB, w trakcie którego dowiesz się jakie oferty pracy proponuje Ci biznes, jakie języki obce są aktualnie w cenie, jak rzetelnie przygotować się do rozmowy o pracę lub zdobyć staż/praktykę, czy też jak napisać CV, które zyska uznanie zespołu rekrutacyjnego.
Read More o Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023
wydarzenia

Wykładowca JCJ wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki Miniatura 7

W gronie laureatów tegorocznego konkursu Miniatura 7 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki znalazł się wykładowca języka łacińskiego i starogreckiego Pan dr Jakub Kuciak, pracujący nad projektem "Terminologia jedynowładztwa w 'Dziejach' Herodota". Panu Jakubowi serdecznie gratulujemy!
Read More o Wykładowca JCJ wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki Miniatura 7
wydarzenia

Salon maturzystów 2023

Tegoroczny Salon Maturzystów odbył się w Krakowie w terminie 19-20.09.2023, Łodzi 21-22.09.2023 oraz Rzeszowie 28-29.09.2023. Jest to największa w kraju edukacyjna kampania informacyjna, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. JCJ zaprezentowało na nim swoją ofertę kursów odpłatnych, a przede wszystkim naszą nowość - kurs przygotowujący do rozszerzonego egzaminu maturalnego z języka obcego. Zarówno nasze kursy jak i całe wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nauczycieli oraz uczniów klas maturalnych.
Read More o Salon maturzystów 2023

Web Content Display Web Content Display