Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

mgr Bała Anna
E-mail: anna.bala@uj.edu.pl
Dyżur via MS Teams: 28.08, godz. 8.00-8.45; 14.09, godz. 8.00-8.45; 21.09, godz. 8.00-8.45
Harmonogram zajęć

mgr Bakota Izabela 
E-mail: izabela.bakota@uj.edu.pl
MSTeams: malt4u4
Dyżur: 02.09., 08.09., 15.09., 22.09.  godz. 10:00-10:45 MSTeams: malt4u4
Harmonogram zajęć

mgr Batko Beata 
E-mail: beata.batko@uj.edu.pl
Harmonogram zajęć

mgr Bogusławska Ewa Anna
E-mail: anna.boguslawska@uj.edu.pl
MS Teams: hy3x6lp
Dyżur via MS Teams: 02.09, godz. 9.00; 07.09, godz. 9.00; 14. 09, godz. 9.00; 27.09, godz. 9.00
Harmonogram zajęć

mgr Czerska-Andrzejewska Dorota
E-mail: dorota.czerska-andrzejewska@uj.edu.pl
MsTeams: sqm43ms
Dyżur via MS Teams: 06.09, godz 9.00-10.00; 13.09, godz 9.00-10.00, 20.09, godz 9.00-10.00, 27.09, godz 9.00-10.00
Harmonogram zajęć

mgr Cygan Małgorzata
Email: malgorzata.cygan@uj.edu.pl
MS Teams: bh15p7r
Dyżur via MS Teams: 02.09, godz. 10.00; 09.09, godz. 10.00; 16.09, godz.10.00; 23.09, godz. 10.00; 30.09, godz. 10.00
Harmonogram zajęć

mgr Dąbrowska Justyna
Email: justyna.dabrowska@uj.edu.pl
MS Teams: v5p98q5
Dyżur via MS Teams: 03.09, godz. 12.00; 10.09, godz. 12.00 
Harmonogram zajęć

mgr Duda Robert
E-mail: robert.duda@uj.edu.pl
MS Teams: 
Dyżur via MS Teams: 01.09, godz.10.00; 08.09, godz.10.00; 15.09, godz.10.00; 29.09, godz.10.00
Harmonogram zajęć

mgr Filipecka Beata
E-mail: beata.filipecka@uj.edu.pl
MS Teams: pntvbht
Dyżur: 10.09, 17.09, 24.09 godz. - 11.00 g0xskud
Harmonogram zajęć

mgr Galimska Monika
E-mail: monika.galimska@uj.edu.pl
MS Teams: 8nhtqrn
Dyżur:  2.09,9.09, 15.09, 22.09 godz 17.00-17.45 kod Teams: 8nhtqrn
Harmonogram zajęć

dr Głowala Zbigniew
E-mail: zbigniew.glowala@uj.edu.pl
MS Teams: 7hc8nmo
Dyżur via MS Teams: 08.09, godz. 17:30-18:15; 15.09, godz. 17:30-18:15; 22.09, godz. 17:30-18:15; 29.09, godz. 17:30-18:15 
Harmonogram zajęć

mgr Grabania-Mukerji Małgorzata 
E-mail: m.grabania-mukerji@uj.edu.pl
MS Teams: 56mkjxy
Dyżur: 02.09, 03.09, 13.09, 20.09, 27.09 godz. 9.00-9.45 Teams kanal: 56mkjxy
Harmongram zajęć

mgr Gross-Kołoczek Władysława 
E-mail: ada.gross-koloczek@uj.edu.pl
Dyżur:  01.09 godz. 16.00, 24.09 godz. 18.00, 27.09 godz. 9.00, MS Teams
Harmonogram zajęć

mgr Idzikiewicz-Rawło Katarzyna
E-mail: k.idzikiewicz-rawlo@uj.edu.pl
01.09. godz 10-11.00, 08.09. godz 10-11.00, 15.09. godz 10-11.00, 22.09. godz 10-11.00, MS Teams kod: 2oonz27
Harmonogram zajęć

mgr Jawniak Renata
E-mail: renata.jawniak@uj.edu.pl
MS Teams: dqwn43p 
Dyżur via MS Teams: 09.09, godz.10:00-10:45; 13.09, godz.10:00-10:45; 23.09, godz.10:00-10:45; 27.09, godz.10:00-10:45 
Harmonogram zajęć

mgr Klimek Dorota
E-mail: d.klimek@uj.edu.pl 
MS Teams: whds4ys
Dyżur via MS Teams: 26.08, godz. 9.00; 02.09, godz. 9.00; 09.09, godz. 9.00; 16.09, godz. 9.00; 23.09, godz. 9.00
Harmonogram zajęć

mgr Kordyś Iwona
E-mail: iwona.kordys@uj.edu.pl 
MS Teams: ll1v4o9
Dyżur via MS Teams: wtorek, godz. 8.00-9.00
Harmonogram zajęć

mgr Kowalunas Ewa
E-mail: ewa.kowalunas@uj.edu.pl 
Dyżur: 

dr Kozdęba-Murray Halina
E-mail: halina.kozdeba-murray@uj.edu.pl 
MS Teams: lqjfdcb
Dyżur via Teams: 01.09, godz. 11.30-12.15; 09.09, godz. 11.30-12.15; 15.09, godz. 11.30-12.15; 22.09, godz. 11.30-12.15
Harmonogram zajęć

mgr Kruk Mirosław
E-mail: miroslaw.kruk@uj.edu.pl 
Dyżur: 06.09, godz. 9.00-10.00; 13.09, godz. 9.00-10.00; 20.09, godz. 9.00-10.00; 27.09, godz. 9.00-10.00
Harmonogram zajęć

mgr Kuźnar Kamila
E-mail: kamila.kuznar@uj.edu.pl
MS Teams: gw0rukw
Harmonogram zajęć

mgr Lubińska-Pyla Dorota
E-mail: dorota.lubinska-pyla@uj.edu.pl
MS Teams: ao6jotk
Dyżur: 02.09, godz. 10:00 - 11:00; 09.09, godz. 10:00 - 11:00; 16.09, godz. 10:00-11:00; 23.09, godz. 10:00-11:00
Harmonogram zajęć

mgr Łężniak Kamila
MS Teams: d42s9r9
Dyżur via MS Teams: poniedziałek, godz. 20.00
Harmonogram zajęć

mgr Maciejowska-Wilcock Izabella
E-mail: izabella.maciejowska@uj.edu.pl
MS Teams: a019058
Dyżur:  9,16,23,30 godzina 8-9 ms teams x2u03hs
Harmonogram zajęć

mgr Machała Katarzyna
E-mail: katarzyna.machala@uj.edu.pl
MS Teams: mlc4xr9
Dyżur: 07.09, 14.09 godz. 11.00-11.45 MS Teams
Harmonogram zajęć

mgr Matejczyk Magdalena
E-mail: magdalena.1.matejczyk@uj.edu.pl
MS Teams: wpch41s
Dyżur via MS Teams: 02.09, godz. 11:30; 09.09, godz. 11:30, 16.09 godz. 11.30, 22.09 godz. 11.00 MS Teams, kod dostępu to: wpch41s
Harmonogram zajęć

mgr Mrozowska-Potoczek Aleksandra
E-mail: a.mrozowska-potoczek@uj.edu.pl
MS Teams: xlitd1n
Dyżur: 06, 13, godz. 19.00
Harmonogram zajęć

mgr Nowak Joanna
E-mail: joanna1.nowak@uj.edu.pl
MS Teams: p736afc
Dyżur via MS Teams: 08.09, godz. 9.00; 15.09, godz. 9.00
Harmonogram zajęć

mgr Nowakowska Barbara
E-mail: barbara.nowakowska@uj.edu.pl
MS Teams: 4ysf1mc
Dyżur: 3, 10, 17, 24,.09 godz. 10.00 MS Teams
Harmonogram zajęć

mgr Opiela Katarzyna
E-mail: katarzyna.opiela@uj.edu.pl
MS Teams: ebnzlx7
Dyżur: 1.09; 8.09; 15.09 od 13:30-14:30 na Teams; kod ebnzlx7

mgr Opidowicz Maria
E-mail: m.opidowicz@uj.edu.pl
MS Teams: asjf6h3
Dyżur via Teams: 09.09, godz. 9.00-10.00; 14.09, godz. 9.00-10.00

mgr Orłowska Renata
E-mail: renata.orlowska@uj.edu.pl
Dyżur: 08.09, godz. 11.00; 15.09, godz. 11.00; 22.09, godz. 11.00; 29.09, godz. 11.00 
Harmonogram zajęć

mgr Panek Beata
E-mail: beata.panek@uj.edu.pl
MS Teams: wgos6pm
Dyżur: 03.09, godz.9.00; 06.09, godz.9.00; 15.09, godz. 10.00
Harmonogram zajęć

mgr Pierzchała Anna
E-mail: anna.pierzchala@uj.edu.pl
Dyżur via MS Teams: czwartek, godz. 11.30
Harmonogram zajęć

mgr Podgórska Renata
E-mail: renata.1.podgorska@uj.edu.pl
Ms Teams: kft4cva
Dyżur: 03.09, godz. 10.00-11.00; 08.09, godz. 9.00-9.45; 15.09, godz. 9.00 - 9.45
Harmonogram zajęć

dr Polańska- Łuczyk Irena
E-mail: irena.polanska@uj.edu.pl
MS Teams: 5ygst6t
Dyżur: czwartek, godz. 8.30-9.15

mgr Potoczek Andrzej
E-mail: andrzej.potoczek@uj.edu.pl
MS Teams: i318a79
Dyżur: 06, 13, 20 godz. 19.00

mgr Raczkiewicz Bernadeta
E-mail: bernadeta.raczkiewicz@uj.edu.pl
Dyżur via MS Teams: 02.09, godz. 12.30-13.30; 13.09, godz. 12-30-13.30; 20.09, godz 12.30-13.15
Harmonogram zajęć

mgr Raźny Irena
E-mail: irena.razny@uj.edu.pl
Dyżur: 03.09, godz. 11-11:45; 10.09, godz. 11-11:45; 13.09, godz. 11-11:45; 14.09, godz. 11-11:45

mgr Rewicka Berenika
E-mail: berenika.rewicka@uj.edu.pl
MS Teams: 6vor55q
Dyżur via MS Teams: środa, godz. 10:15
Harmonogram zajęć

mgr Romańska-Zagórska Marta
E-mail: marta.romanska-zagorska@uj.edu.pl
MS Teams: jbes7vb
Dyżur: 08.09, 13.09 godz. 11.00-11.45 Teams kod jbes7vb
Harmonogram zajęć

mgr Rożnawska Wioletta
E-mail: wioletta.roznawska@uj.edu.pl
MS Teams 1aqbutg
Dyżur via MS Teams: 03.09, godz. 13.00-14.00; 09.09, godz. 8.00-9.00; 17.09, godz. 8.00-9.00; 24.09, godz. 8.00-9.00; ul. Ingardena 3, sala 224
Harmonogram zajęć

mgr Rutkowska Jolanta
E-mail: jola.rutkowska@uj.edu.pl
MS Teams: kfk1iet
Dyżur via MS Teams: 16.08, godz. 9.00; 23.08, godz. 9.00; 20.09, godz. 9.00; 27.09, godz. 9.00
Harmonogram zajęć

mgr Rychłowicz Agata
E-mail: agata.rychlowicz@uj.edu.pl
Dyżur: piątki 7.45-8.30 UJ mail
Harmonogram zajęć

mgr Sobejko Monika
E-mail: monika.sobejko@uj.edu.pl
MS Teams: 7xdbt95
Dyżur: 07.09, godz. 8.30-9.15; 14.09, godz. 8.30-9.15; 21.09, godz. 8.30-9.15
Harmonogram zajęć

mgr Stapińska Małgorzata
E-mail: malgorzata.stapinska@uj.edu.pl
Dyżur: 2.09. godz.9.00 , 6.09. godz.10.30, 30.09. godz.9.00. przez MsTeams at4603q
Harmonogram zajęć

dr Stawicka Monika
E-mail: monika.stawicka@uj.edu.pl
Harmonogram zajęć 

mgr Sterna Marta 
E-mail: marta.sterna@uj.edu.pl
MS Teams: hbm3auf
Dyżur: 2,6,13,20.09 godz. 9.30-10.15
Harmonogram zajęć

mgr Stopa Dominika
E-mail: dominika.stopa@uj.edu.pl
Dyżur via MS Teams: piątki godz. 10.00-11.00
Harmonogram zajęć

mgr Szuba-Zieńko Angelika
E-mail: angelika.szuba-zienko@uj.edu.pl
Dyżur: 03, 06, 13.09 godz. 11.00, 20, 27.09 godz. 10.00 MS Teams qj6lqm6
Harmonogram zajęć

mgr Szupelak Ewa
E-mail: e.szupelak@uj.edu.pl
Dyżur: 13.09, 20.09, 27.09   12.30-13.15 email
Harmonogram zajęć

mgr Szymaszek Natalia
E-mail: n.szymaszek@uj.edu.pl
MS Teams: vmxjuy7
Dyżur via MS Teams: 07.09, godz. 10:00-11:00; 14.09, godz. 10:00-11:00; 21.09, godz. 10:00-11:00; 28.09, godz. 10:00-11:00 
Harmonogram zajęć

mgr Śniechowska Jolanta
E-mail: jolanta.sniechowska@uj.edu.pl
MS Teams: kod p6uxhy8
Dyżur via MS Teams: wtorek, godz 10.00
Harmonogram zajęć

mgr Talaczyńska Maria
E-mail: maria.talaczynska@uj.edu.pl
MS Teams: 9efyra
Dyżur: 03.09, godz. 10.00-10.45; 08.09, godz. 10.00-10.45; 15.09, godz. 10.00-10.45; 22.09, godz. 10.00-10.45
Harmonogram zajęć

mgr Torr Guy
E-mail: guy.torr@uj.edu.pl
Harmonogram zajęć

mgr Traciewicz Bożena
E-mail: bozena.traciewicz@uj.edu.pl
Dyżur via MS Teams: wtorek, godz. 18:00
Harmonogram zajęć

mgr Topolska-Pado Jadwiga
E-mail: jadwiga.topolska-pado@uj.edu.pl
MS Teams: wdrtcf7
Dyżur via MS Teams: 6.09, 10.00-10.45; 13.09, 10.00-10.45; 20.09, 10.00-10.45; 27.09, 10.00-10.45
Harmonogram zajęć

mgr Waligóra-Zblewska Alicja
E-mail: alicja.waligora-zblewska@uj.edu.pl
MS Teams: 4vcgwv8
Dyżur via MS Teams: poniedziałek, godz. 13.15-14.00
Harmonogram zajęć

mgr Wedler Małgorzata
E-mail: malgorzata.wedler@uj.edu.pl
Dyżur:
Harmonogram zajęć

mgr Wierciak Anna
E-mail: anna.wierciak@uj.edu.pl
MS Teams: mnhgbj1 
Dyżur via MS Teams: 02.09, godz. 8:30-9:15; 06.09, godz. 8:30-9:15; 13.09, godz. 8:30-9:15; 20.09, godz. 8:30-9:15
Harmonogram zajęć

 

mgr Wolanin Monika
E-mail: monika.wolanin@uj.edu.pl
MS Teams: w2113Iz
Dyżur via MS Teams: 07.09, godz. 8.15-9.00; 14.09, godz. 8.15-9.00; 20.09, godz. 9.00; 28.09, godz. 8.15-9.00
Harmonogram zajęć

mgr Wzorek Maciej
E-mail: maciej.wzorek@uj.edu.pl
Dyżur: czwartki 02, 09, 16, 23, 30.09 godz. 10.00-11.00 via MSTeams
Harmonogram zajęć

mgr Zapała Teresa
E-mail: teresa.zapala@uj.edu.pl
MS Teams: p6q4d9q
Dyżur: 02.09 godz. 15.00; 09.09 godz. 12.00; 16.09 godz. 11.00; 23.09 godz. 11.00; 30.09 godz. 11.000
Harmonogram zajęć

mgr Adamek-Chwast Beata
E-mail: beata.adamek@uj.edu.pl
MS Teams: 8domjcj
Dyżur: 03.09, godz. 10.00-11.00; 09.09, godz. 10.00-11.00; 13.09, godz. 15.00-16.00; 24.09, godz. 9.00-10.00; 27.09, godz. 9.00-10.00

Harmonogram zajęć

mgr Chowaniec-Inglot Anna
E-mail: anna.chowaniec-inglot@uj.edu
MS Teams: g33qrmm
Dyżur: 01.09, godz. 10.00-10.45; 08.09, godz. 10.00-10.45; 15.09, godz. 10.00-10.45; 22.09, godz. 10.00-10.45

mgr Jachimczak Krzysztof
E-mail: krzysztof.jachimczak@uj.edu.pl

Harmonogram zajęć

mgr Kożuch Artur
E-mail: artur.kozuch@uj.edu.pl
MS Teams: i37238u
Dyżur:  07.09.2021, godz. 10.00-11.00; 15.09.2021, godz. 10.00-11.00

Harmonogram zajęć

mgr Szpuler-Dirak Irena
E-mail: irena.szpuler-dirak@uj.edu.pl
MS Teams: yna1zhy 
Dyżur: 06.09, godz. 18.45; 13.09, godz. 18.45

Harmonogram zajęć

mgr Witkowska Anna
E-mail: anna.witkowska@uj.edu.pl
MS Teams:
Dyżur: 03.09.2021, godz. 10.00-11.30; 09.09.2021, godz. 10.00-11.30; 16.09.2021, godz. 10.00-11.30; 23.09.2021 godz. 10.00-11.30

Harmonogram zajęć

mgr Hedemann Oskar
E-mail: oskar.hedemann@uj.edu.pl
MS Teams: dlrf7dh
Dyżur via MS Teams:  03.09.2021, godz. 12.00-13.00; 10.09.2021, godz. 12.00-13.00; 17.09.2021, godz. 12.00-13.00; 24.09.2021, godz. 12.00-13.00

Harmonogram zajęć

mgr Kantor-Noga Małgorzata
E-mail: malgorzata.kantor-noga@uj.edu.pl
MS Teams: 03ak6nr
Dyżur via MS Teams:  03.09.2021, godz. 11.00-12.00;  09.09.2021, godz. 10.00-11.00; 13.09.2021, godz. 10.00-11.00

Harmonogram zajęć

mgr Łukowicz Kazimierz
E-mail: kazimierz.lukowicz@uj.edu.pl
MS Teams: 3dtrimu 
Dyżur:  01.09.2021, godz. 16.45-17.30; 06.09.2021, godz. 16.45-17.30; 13.09.2021, godz. 16.45-17.30; 20.09.2021, godz. 16.45-17.30; 27.09.2021, godz. 16.45-17.30

Harmonogram zajęć

mgr Szczepańska Jolanta
E-mail: j.szczepanska@uj.edu.pl
MS Teams: n6iu1uq
Dyżur: 02.09, godz. 11.00-12.00; 09.09, godz. 11.00-12.00; 16.09, godz. 11.00-12.00; 23.09, godz. 11.00-12.00; 30.09, godz. 11.00-12.00

Harmonogram zajęć

mgr Frankowska Magdalena
E-mail: magdalena.frankowska@uj.edu.pl
MS Teams: sd6huqb
Dyżur: 07.09.2021, godz. 18.00-18.45; 14.09.2021, godz. 18.00-18.45; 21.09.2021, godz. 18.00-18.45; 28.09.2021, godz. 18.00-18.45

Harmonogram zajęć

mgr Kręcioch Małgorzata
E-mail: malgorzata.1.krecioch@uj.edu.pl
MS Teams: 7u6g0kn
Dyżur: 02.09.2021 godz. 8.00-9.00; 07.09.2021, godz. 8.00-9.00; 14.09.2021, godz. 8.00-9.00; 21.09.2021, godz 8.00-9.00

Harmonogram zajęć

mgr Michalska-Derlatka Małgorzata

E-mail: malgorzata.michalska-derlatka@uj.edu.pl

MS Teams: wcelazf
Dyżur: 03.09.2021, godz. 8.00-9.00; 10.09.2021, godz. 8.00-9.00; 17.09.2021, godz. 8.00-9.00; 24.09.2021, godz. 8.00-9.00

Harmonogram zajęć

mgr Róg-Pitera Joanna
E-mail: joanna.rog-pitera@uj.edu.pl
MS Teams: 4k7e4je
Dyżur: 02.09.2021, godz. 10.00-11.00; 08.09.2021, godz. 8.00-9.00; 14.09.2021, godz. 9.00-10.00; 21.09.2021, godz. 9.00-10.00; 27.09.2021, godz. 9.00-10.00

Harmonogram zajęć

dr Węgrzyn Paulina
E-mail: paulina.wegrzyn-guest@uj.edu.pl
MS Teams: rcb0hek
Dyżur: 09.09.2021, godz. 11.30-12.30

Harmonogram zajęć

mgr Bielańska Bogumiła
E-mail: bogumila.bielanska@uj.edu
MS Teams: g85r7pd
Dyżur via MS Teams: 03.09.2021, godz. 8.30-9.15; 10.09.2021, godz. 8.30-9.15; 13.09.2021, godz. 8.30-9.30; 24.09.2021 godz. 8.30-9.30

Harmonogram zajęć

mgr Podgórska-Sasin Iwona
E-mail: iwona.podgorska-sasin@uj.edu.pl
MS Teams: 2956mcc
Dyżur via MS Teams:  06.09.2021, godz. 11.00-12.00; 13.09.2021, godz. 11.00-12.00; 20.09.2021, godz. 11.00-12.00; 27.09.2021, godz. 11.00-12.00

Harmonogram zajęć

mgr Bachan-Kołodziejska Małgorzata
E-mail: malgorzata.bachan@uj.edu.pl
MS Teams: pwq1yh3
Dyżur via MS Teams:  

Dr Gajda Radosław
E-mail: radoslaw.gajda@uj.edu.pl
MS Teams: 7pbk79f
Dyżur via MS Teams:  

Harmonogram zajęć

dr Bieniek Monika
E-mail: monika.bieniek@uj.edu.pl
MS Teams: gygsyz2
Dyżur via MS Teams: 07.09.2021, godz. 18.30; 14.09.2021, godz. 18.30; 21.09.2021, godz. 18.30

Harmonogram zajęć

dr Brzózka Anna
E-mail: anna.brzozka@uj.edu.pl
MS Teams: d9ozkry
Dyżur via MS Teams: 06.09.2021, godz. 12.00-13.00; 13.09.2021, godz. 12.00-13.00; 20.09.2021, godz. 12.00-13.00; 27.09.2021, godz. 12.00-13.00

Harmonogram zajęć

mgr Hajda Wiesława
E-mail: wieslawa.hajda@uj.edu.pl
MS Teams: bn9040f
Dyżur via MS Teams: 07.09.2021, godz. 11.00-12.00; 15.09.2021, godz. 11.00-12.00

Harmonogram zajęć

dr hab. Hermann Marek
E-mail: marek.hermann@uj.edu.pl
MS Teams: t95jwpg 
Dyżur via MS Teams: 02.09.2021, godz. 19.00; 09.09.2021, godz. 19.00; 16.09.2021, godz. 19.00; 23.09.2021, godz. 19.00; 30.09.2021, godz. 19.00

Harmonogram zajęć

dr Kuciak Jakub
E-mail: jakub.kuciak@uj.edu.pl
MS Teams: x0uc2kh
Dyżur MS Teams: 02.09.2021, godz. 10.00-11.00; 09.09.2021, godz. 10.00-11.00; 16.09.2021, godz. 10.00-11.00, 23.09.2021 godz. 10.00-11.00

Harmonogram zajęć

dr Mleczek Anna
E-mail: anna.mleczek@uj.edu.pl
MS Teams: d575xj4 
Dyżur via MS Teams: 07.09, godz. 10.00-10.45; 14.09, godz. 10.00-10.45; 21.09, godz. 10.00-10.45; 28.09, godz. 10.00-10.45 

Harmonogram zajęć

dr hab. Pawłowski Krzysztof
E-mail: k.pawlowski@uj.edu.pl
MS Teams: 6nwm9it
Dyżur via MS Teams: 03.09.2021, godz. 8.00-9.00; 10.09.2021, godz. 8.00-9.00; 17.09.2021, godz. 8.00-9.00; 24.09.2021, godz. 8.00-9.00

Harmonogram zajęć

mgr Sarnecka Zofia
E-mail: zofia.sarnecka@uj.edu.pl
MS Teams: t0fbdiw
Dyżur via Teams: 03.09, godz. 10.00-11.00; 09.09, godz. 10.00-11.00; 14.09, godz. 10.00-11.00; 21.09, godz. 10.00-11.00; 28.09, godz. 10.00-11.00 

Harmonogram zajęć

mgr Śnieżewska Ewa
E-mail: ewa.sniezewska@uj.edu.pl
MS Teams: wk9o5ke
Dyżur via MS Teams: 06.09.2021, godz. 13.00; 10.09.2021, godz. 11.00; 15.09.2021, godz. 11.00

Harmonogram zajęć

Web Content Display Web Content Display