Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

ul. Ingardena 3, pokój 226
30-060 Kraków
ul. Ingardena 3, pokój 226
30-060 Kraków
Contact Information

Address: ul. Ingardena 3, pokój 226, 30-060 Kraków

Web Content Display Web Content Display

E-mail: jcj@uj.edu.pl

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek, godz. 7:30-15:30

W dniu 17 września 2021 roku Sekretariat JCJ będzie nieczynny. 

Telefon ogólny: 12 426 13 65

Anna Sania
E-mail: anna.sania@uj.edu.pl

  • Lektoraty z języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, łacińskiego
  • Dodatkowe (odpłatne) żetony

mgr Monika Garncarz 
E-mail: monika.garncarz@uj.edu.pl

  • Lektorat z języka angielskiego
  • Dodatkowe (odpłatne) żetony

mgr inż. Magdalena Klimala
E-mail: m.klimala@uj.edu.pl

  • Egzaminy odpłatne
  • Powtarzanie przedmiotu (lektoratu)

Joanna Biela
E-mail: joanna.biela@uj.edu.pl
Telefon: 12 663 29 56 lub 12 663 29 57

  • Egzaminy doktorskie

mgr Agnieszka Jaśko 
E-mail: agnieszka.jasko@uj.edu.pl
Telefon: 12 663 29 49

  • Wydawanie certyfikatów językowych JCJ UJ (p. 241)

Telefon ogólny: 12 421 36 11

Joanna Biela
E-mail: joanna.biela@uj.edu.pl
Telefon: 12 663 29 56 lub 12 663 29 57

Małgorzata Kwiatkowska 
E-mail: m.kwiatkowska@uj.edu.pl
Telefon: 12 663 29 57

mgr Agnieszka Kasperczyk 
E-mail: agnieszka.1.kasperczyk@uj.edu.pl

  • Delegacje pracowników
  • Rozliczenia finansowe

Małgorzata Kwiatkowska 
E-mail: m.kwiatkowska@uj.edu.pl
Telefon: 12 663 29 57

  • Umowy cywilno-prawne
  • Rozliczenie pensum

Web Content Display Web Content Display