Dyżury zespołu języka angielskiego/Duty hours - English section

Dyżury są przeprowadzane w formie zdalnej poprzez:

a) kontakt e-mail 

b) połączenie głosowe na czacie lub wideokonferencję w MS Teams

 

Prowadzący zajęcia/Lecturer

Dyżury/Duty hours  

Dyżury w sesji:

Harmonogramy zajęć 19/20 Timetables
mgr Bała Anna
anna.bala@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 11.45-12.30

MS Teams kod: cjw0610

Harmonogram A. Bała
mgr Bakota Izabela
izabela.bakota@uj.edu.pl

wtorek godz. 8.30-9.15

MS Teams - kod malt4u4

Harmonogram I.Bakota
mgr Batko Beata
beata.batko@uj.edu.pl

wtorek godz. 11.30

MS Teams 

Harmonogram B. Batko
mgr Bogusławska Ewa Anna
anna.boguslawska@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 16.35 

MS Teams - hy3x6lp

E.A.Bogusławska

mgr Cygan Małgorzata

malgorzata.cygan@uj.edu.pl

czwartek godz. 15.30

MS Teams  - kod bh15p7r

Harmonogram M.Cygan
dr Czerska-Andrzejewska Dorota
dorota.czerska-andrzejewska@uj.edu.pl

piątek godz. 8.00-9.00

lMS Teams kod sqm43ms

Harmonogram D.Czerska-Andrzejewska
mgr Dąbrowska Justyna
justyna.dabrowska@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 19.15–19.45 
MS Teams - v5p98q5

Harmonogram J.Dąbrowska
mgr Duda Robert
robert.duda@uj.edu.pl

czwartek godz. 13.00-13.45

MS Teams 

Harmonogram R.Duda

mgr Filipecka Beata

beata.filipecka@uj.edu.pl

czwartek godz. 16.30-17.15

MS Teams  kod pntvbht 

Harmonogram B. Filipecka

mgr Galimska Monika

monika.borowska@uj.edu.pl

środa godz. 9.00-9.45

MS Teams  - kod 8nhtqrn

Harmonogram M.Galimska
dr Głowala Zbigniew
zbigniew.glowala@uj.edu.pl

czwartek godz. 13.00-13.45

MS Teams - kod 7hc8nmo

Harmonogram Z.Głowala
mgr Grabania-Mukerji Małgorzata
m.grabania-mukerji@uj.edu.pl

środa 13.15-14,
Teams kod: 56mkjxy

Harmonogram M.Grabania-Mukerji
mgr Gross-Kołoczek Ada
ada.gross-koloczek@uj.edu.pl

wtorek, godz.18.00 TEAMS

Harmonogram A.Gross-Kołoczek

mgr Idzikiewicz-Rawło Katarzyna

k.idzikiewicz-rawlo@uj.edu.pl

wtorek godz. 10.00-10.45

MS Teams - kod 2oonz27

Harmonogram K. Idzikiewicz-Rawło

mgr Jawniak Renata
renata.jawniak@uj.edu.pl 

czwartek 12:00-12:45
Ms Teams, kod: dqwn43p

Harmonogram R.Jawniak

mgr Klimek Dorota

d.klimek@uj.edu.pl

MS Teams 

Harmonogram D.Klimek

mgr Kordyś Iwona

iwona.kordys@uj.edu.pl

czwartek 11.30 – 12.30 
MS Teams kod: ll1v4o9

 

Harmonogram I.Kordyś
mgr Kowalunas Ewa
ewa.kowalunas@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 13.30-14.15

MS Teams 

Harmonogram E.Kowalunas
mgr Kozdęba-Murray Halina
halina.kozdeba-murray@uj.edu.pl

czwartek godz. 11.45-12.30

MS Teams - kod lqjfdcb

Harmonogram H. Kozdęba-Murray
mgr Kruk Mirosław
miroslaw.kruk@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 11.40-12.10 
środa godz. 11.20-11.50 MS Teams 

Harmonogram M.Kruk

mgr Kuźnar Kamila

kamila.kuznar@uj.edu.pl

czwartek godz. 11.00-12.00

MS Teams 

Harmongram K.Kuznar
mgr Lubińska-Pyla Dorota
dorota.lubinska-pyla@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 19.00-20.00

MS Teams ao6jotk

Harmonogram D.Lubińska_Pyla

mgr Łęzniak Kamila

 

poniedziałek godz. 20.00

MS Teams kod d42s9r9 

Harmonogram K.Łężniak

mgr Izabella Maciejowska-Wilcock

izabella.maciejowska@uj.edu.pl

środa godz. 10.45-11.45

MS Teams - kod x2u03hs

Harmonogram I. Maciejowska-Wilcock

mgr Machała Katarzyna

katarzyna.machala@uj.edu.pl

piątek godz. 10.00-10.45

MS Teams - kod mlc4xr9

Harmonogram K.Machała

mgr Matejczyk Magdalena

magdalena.1.matejczyk@uj.edu.pl

 

Harmonogram M.Matejczyk

mgr Mrozowska-Potoczek Aleksandra
a.mrozowska-potoczek@uj.edu.pl

czwartek godz. 9.30-10.15

MS Teams kod: xlitd1n

Harmonogram A.Mrozowska-Potoczek

mgr Joanna Nowak

joanna1.nowak@uj.edu.pl

poniedziałek, godz. 17.00
Kod: p736afc
Harmonogram J.Nowak

mgr Nowakowska Barbara

barbara.nowakowska@uj.edu.pl

Czwartek 13.15-14.00

MS Teams, kod 4ys1mc

Harmonogram B.Nowakowska

mgr Opiela Katarzyna

katarzyna.opiela@uj.edu.pl
wtorek godz. 15:45 – 16:30
MS Teams, kod: ebnzlx7
Harmonogram K. Opiela
mgr Opidowicz Maria
m.opidowicz@uj.edu.pl

wtorek godz. 13.00-13.45

MS Teams  - kod asjf6h3

Harmonogram M.Opidowicz
mgr Orłowska Renata
renata.orlowska@uj.edu.pl

wtorek godz. 17.30-18.15

e-mail

Harmonogram R.Orłowska
mgr Panek Beata
beata.panek@uj.edu.pl

wtorek godz. 8.40

MS Teams 

Harmonogram B.Panek
mgr Pierzchała Anna
anna.pierzchala@uj.edu.pl

czwartek  11.15 -12.00
MS Teams 

Harmonogram A.Pierzchała

mgr Podgórska Renata

renata.1.podgorska@uj.edu.pl

środa godz. 15.15-16.00

MS Teams - kod kft4cva

Harmonogram R.Podgórska

dr Polańska- Łuczyk Irena

irena.polanska@uj.edu.pl

czwartek godz. 8.30-9.15

MS Teams kod: 5ygst6t

Harmonogram I.Polańska

mgr Potoczek Andrzej
andrzej.potoczek@uj.edu.pl

czwartek godz. 15.45-16.30

MS Teams i318a79

Harmonogram A.Potoczek
mgr Raczkiewicz Bernadeta
bernadeta.raczkiewicz@uj.edu.pl

poniedziałek  14.10-14.55
MS Teams, kod okvbf6v

Harmonogram B.Raczkiewicz
mgr Raźny Irena
irena.razny@uj.edu.pl

piątek: 11.00-11:45
mail

Harmonogram I.Raźny
mgr Rewicka Berenika
berenika.rewicka@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 9.00-10.00

MS Teams - 58lizo3

Harmonogram B.Rewicka
mgr Romańska-Zagórska Marta
marta.romanska-zagorska@uj.edu.pl

piątek godz. 12.30-13.15

MS Teams

Harmonogram M.Romańska-Zagórska

mgr Rożnawska Wioletta
wioletta.roznawska@uj.edu.pl

czwartek godz. 13.10-13.55

MS Teams - kod 1aqbutg

Harmonogram W.Rożnawska
mgr Rutkowska Jolanta
jola.rutkowska@uj.edu.pl

środa godz.14.00-14.45
MS Teams kod: kfk1iet

J.Rutkowska
mgr Rychłowicz Agata
agata.rychlowicz@uj.edu.pl

poniedziałek 11.15-12.00

MS Teams - kod ope5xap

Harmonogram A.Rychłowicz
mgr Sobejko Monika
monika.sobejko@uj.edu.pl

MS Teams,  środa 14.00 -14.45

Harmonogram M.Sobejko
mgr Stapińska Małgorzata
malgorzata.stapinska@uj.edu.pl

środa 13.00-13.45

MS Teams at4603q

Harmonogram M.Stapińska
dr Stawicka Monika
monika.stawicka@uj.edu.pl

środa godz. 11.30-13.00

MS Teams  

Harmonogram M.Stawicka

mgr Sterna Marta

marta.sterna@uj.edu.pl

wtorek godz. 9.00-9.45

MS Teams - kod hbm3auf

Harmonogram M.Sterna
mgr Stopa Dominika
dominika.stopa@uj.edu.pl

Poniedziałek godz. 13.00-14.00

MS Teams:380dp2e

Harmonogram D.Stopa

mgr Szuba-Zieńko Angelika

angelika.szuba-zienko@uj.edu.pl

Wtorek godz. 10:00

MS Teams - kod qj6lqm6

Harmonogram A.Szuba-Zieńko
mgr Szupelak Ewa
e.szupelak@uj.edu.pl

Środa 17.00-17.45 e-mail

Harmonogram E.Szupelak

mgr Szymaszek Natalia

n.szymaszek@uj.edu.pl

piątek godz. 12.30-13.30

MS Teams - kod vmxjuy7

Harmonogram N. Szymaszek
mgr Śniechowska Jolanta
jolanta.sniechowska@uj.edu.pl

czwartki godz. 13.15

MS Teams: kod p6uxhy8

Harmonogram J.Śniechowska

mgr Talaczyńska Maria
maria.talaczynska@uj.edu.p

czwartki,   13.10 – 14.00
MS TEAMS, KOD: d9efyra

Harmonogram M.Talaczyńska
mgr Torr Guy
guy.torr@uj.edu.pl

czwartek godz. 9.00-10.00

MNS Teams

Harmonogram Guy Torr

mgr Bożena Traciewicz

bozena.traciewicz@uj.edu.pl

wtorek godz. 11.15

MS teams kod elxctqw

Harmonogram B. Traciewicz

mgr Jadwiga Topolska-Pado

jadwiga.topolska-pado@uj.edu.pl

czwartek godz. 13.05-13.50

MS Teams - kod wdrtcf7

Harmonogram J.Topolska-Pado
mgr Waligóra-Zblewska Alicja
alicja.waligora-zblewska@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 13.15-14.00
MS Teams - kod 4vcgwv8
po umówieniu ul. Ingardena 3, p. 230 

Harmonogram A.Waligóra-Zblewska
mgr Wedler Małgorzata
malgorzata.wedler@uj.edu.pl

e-mail

Harmonogram M.Wedler

mgr Wierciak Anna

anna.wierciak@uj.edu.pl

CZWARTEK godz. 12:15-13:00    
MS TEAMS mnhgbj1

 

Harmonogram A. Wierciak
mgr Wolanin Monika
monika.wolanin@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 11.15-12.00

MS Teams w2113Iz

Harmonogram M.Wolanin
mgr Wzorek Maciej
maciej.wzorek@uj.edu.pl

czwartek godz. 13.30-14.15

MS Teams

Harmonogram M.Wzorek
mgr Zapała Teresa
teresa.zapala@uj.edu.pl

Czwartek, godz. 15.30-16.30
MS Teams- Kod uxr8og1

Harmonogram T.Zapała

mgr Katarzyna Ziembińska

katarzyna.ziembinska-guest@uj.edu.pl

  Harmonogram K.Ziembiska