Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Harmonogramy zajęć

Poziom A2 

Grupa nr 3, mgr Przemysław Kasprzyk
poniedziałek, 16.45-18.15, ul. Ingardena 3, s. 132; środa, 16.45-18.15, ul. Ingardena 3, s. 132 

Poziom B1 

Grupa nr 4, mgr Elżbieta Potępa-Karkoszka
wtorek, 18.30-20.00, zdalnie; czwartek, 18.30-20.00, zdalnie

Poziom B2 

Grupa nr 7, mgr Dominika Chylińska 
poniedziałek, 18.30-20.00, zdalnie; środa, 18.30-20.00, zdalnie 

Grupa nr 8, mgr Maciej Wzorek 
wtorek, 8.30-10.00, zdalnie; czwartek, 8.30-10.00, zdalnie

Poziom C1 

Grupa nr 9, mgr Przemysław Kasprzyk 
poniedziałek, 18.30-20.00, ul. Ingardena 3, s. 132; środa, 18.30-20.00, ul. Ingardena 3, s. 132 

Grupa nr 10, mgr Dominika Chylińska 
Poniedziałek, 8.30-10.00, zdalnie; środa, 8.30-10.00, zdalnie 

Grupa nr 12, mgr Berenika Rewicka 
Wtorek, 16.45-18.15, zdalnie; czwartek, 16.45-18.15, zdalnie

Poziom C2 

Grupa nr 13, mgr Dominika Chylińska 
Poniedziałek, 16.45-18.15, zdalnie; środa, 16.45-18.15, zdalnie 

Poziom A1 

  • Grupa nr 14, mgr Ilona Molicka-Jaskółka
    Wtorek, 8.30-10.00, ul. Ingardena 3, s. 234; Czwartek, 8.30-10.00 ul. Ingardena 3, s. 234
  • Grupa nr 15, mgr Ilona Molicka-Jaskółka
    ​Wtorek, 18.30-20.00, ul. Ingardena 3, s. 238; Czwartek, 18.30-20.00, ul. Ingardena 3, s. 238

Poziom A2

  • Grupa nr 16, mgr Izabella Mierzwa
    Poniedziałek, 16.45-18.15, zdalnie; Środa, 16.45-18.15, zdalnie
  • Grupa nr 17, mgr Sabine Lipińska
    Wtorek, 18.30-20.00, zdalnie; Czwartek, 18.30-20.00, zdalnie

Poziom B1

  • Grupa nr 18, mgr Izabella Mierzwa
    ​Poniedziałek, 18.30-20.00, zdalnie; Środa,18.30-20.00, zdalnie

Poziom B2

  • Grupa nr 19, mgr Sabine Lipińska
    Wtorek, 16.45-18.15 zdalnie; Czwartek, 16.45-18.15, zdalnie

Poziom A1

  • Grupa nr 21, mgr Oskar Hedemann
    Poniedziałek, 18.30-20.00, zdalnie; Środa, 18.30-20.00, zdalnie
  • Grupa nr 22, mgr Marzena Adamska-Pytko
    Wtorek, 16.45-18.15, zdalnie; Czwartek, 16.45-18.15, zdalnie

Poziom B1

  • Grupa nr 24, mgr Oskar Hedemann 
    Poniedziałek, 16.45-18.15, zdalnie; Środa, 16.45-18.15, zdalnie
  • Grupa nr 25, mgr Oskar Hedemann 
    Wtorek, 18.30-20.00, zdalnie; Czwartek, 18.30-20.00, zdalnie

Poziom A1

  • Grupa nr 33, mgr Leandro Narváez
    Poniedziałek 18.30-20.00  ul. Ingardena 3 s. 235; Środa 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 235
  • Grupa nr 28, mgr Pablo García Campoy
    Wtorek 16.45-18.15 zdalnie; Czwartek 16.45-18.15 zdalnie

Poziom A2

  • Grupa nr 30, mgr Pablo García Campoy
    Wtorek 18.30-.20.00 zdalnie; Czwartek 18.30-.20.00 zdalnie

Poziom B1

  • Grupa nr 31, mgr Pablo García Campoy
    Poniedziałek 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 135; Środa 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 135

Poziom A1 

  • Grupa nr 43, mgr Giuliano Forresu
    Poniedziałek 18.30-20.00 zdalnie; Środa 18.30-20.00 zdalnie
  • Grupa nr 39 mgr Katarzyna Borejczuk
    Wtorek 8.30-10.00 ul. Ingardena 3 s. 136; Piątek 8.30-10.00 ul. Ingardena 3  s. 252
  • Grupa nr 40 mgr Katarzyna Borejczuk
    Poniedziałek 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 136; Środa, 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 136

Poziom A2

  • Grupa nr 41 mgr Katarzyna Borejczuk
    Poniedziałek 16.45-18.15 ul. Ingardena 3 s. 136; Środa 16.45-18.15 ul. Ingardena 3 s. 136

Poziom B1

  • Grupa nr 42 mgr Bogumiła Bielańska
    Wtorek 16.45-18.15 zdalnie; Czwartek 16.45-18.15 zdalnie

Poziom A1

  • Grupa nr 50, mgr Maria Majerczak 
    Wtorek 18.30-20.00 zdalnie

 Poziom C

  • Grupa nr 5, mgr Maria Majerczak 
    Środa 18.30-20.00 zdalnie

Poziom A1

  • Grupa nr 44, dr Paweł Szkołut
    Wtorek,16.30-18.00 ul. Ingardena 3  s. 238; Czwartek, 16.30-18.00 ul. Ingardena 3 s. 238

Poziom A1

  • Grupa nr 35, dr Radosław Gajda
    Wtorek 16.45-18.15 ul. Ingardena 3 s. 227; Czwartek 16.45-18.15 ul. Ingardena 3 s. 227 

Poziom A2

  • Grupa nr 36 dr Radosław Gajda
    Wtorek 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 227; Czwartek 18.30-20.00 ul. Ingardena 3 s. 227

Poziom B2

  • Grupa nr 38 dr Radosław Gajda
    Poniedziałek 16.30-18.00 ul. Ingardena 3 s. 227; Środa 16.30-18.00 ul. Ingardena 3 s. 227

Poziom A1

  • Grupa nr 52 (po 60 h), dr Tomasz Babnis
    ​Środa, 18.00-19.30 zdalnie 
  • Grupa nr 53 (po 30 h), dr Tomasz Babnis
    Poniedziałek 18.00-19.30 zdalnie

Poziom A1

  • Poniedziałek, Czwartek, 8.00-9.30, s. 237 

Poziom A1.2

  • Poniedziałek, Środa 15.00-16.30, s. 237

Poziom A2

  • Poniedziałek, Czwartek 9.45-11.15, s. 237

Poziom B1

  • Poniedziałek, Środa 16.45-18.15 formuła hybrydowa 

Poziom B1.2

  • Poniedziałek, Środa 18.30-20.00, formuła hybrydowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron