Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty

W tym roku tytuł Best UJ speaker powinien nosić nazwę Best UJ SpeakerESS! Do głównego konkursu zakwalifikowało się siedem uczestniczek, z czego aż pięć z Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej: Weronika Boińska, Aleksandra Gorazda, Karolina Kiełb, Aleksandra Koszowska i Zofia Tomaszewska. Ten sam Wydział reprezentowała Aleksandra Kubas z Dziennikarstwa, a nauki przyrodnicze Kalina Kościanek z Biologii na Wydziale Biologii. Poziom tegorocznego konkursu był niezmiernie wysoki i wyrównany, jednak jurorzy nie mieli wątpliwości, co do zwyciężczyni. Została nią Aleksandra Koszowska, studentka III roku za przedstawienie prezentacji pt. A Quest for personal time. Z werdyktem sędziów zgodzili się również widzowie, przyznając Oli Nagrodę Publiczności. Drugie miejsce zajęła Karolina Kiełb, a trzecie Kalina Kościanek. Serdecznie gratulujemy umiejętności oratorskich i wysokiego poziomu językowego. Wkrótce udostępnimy nagrania wszystkich prezentacji.
więcej o Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty

Konkurs FERS

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego (FERS) ogłosiła wyniki konkursu "Kształcenie na potrzeby branż kluczowych". W konkursie uczestniczy również JCJ (dr Radosław Gajda), który wraz z WPiA (dr hab. prof. UJ Brygida Kuźniak) i WSMiP (dr Edyta Chwiej) zaproponował projekt edukacyjny, który zyskał uznanie instytucji pośredniczącej (NCBiR).
więcej o Konkurs FERS
ogłoszenia

Konkurs Best UJ Presentation, 14 marca 2024

W tym roku odbywa się już VI edycja konkursu Best UJ Presentation, który Jagiellońskie Centrum Językowe organizuje 14 marca w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia.
więcej o Konkurs Best UJ Presentation, 14 marca 2024