JCJ na Wirtualnym Dniu Otwartym 2022

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do udziału w Wirtualnym Dniu Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego 2022, który odbędzie się 26.03.2022 w godzinach 10.00-16.00. Podczas tego wydarzenia będzie można porozmawiać i zadać pytania związane z kształceniem językowym na poszczególnych poziomach studiów, a także szczegółowo zapoznać się z ofertą Jagiellońskiego Centrum Językowego UJ w obszarze tego kształcenia.

Platforma WDO 2022

Wydarzenie odbywa się na platformie Wirtualnego Dnia Otwartego UJ 2022, aby uczestniczyć w wydarzeniu, konieczna jest uprzednia rejestracja.

Stoisko Jagiellońskiego Centrum Językowego

• ⏰ 11.00-12.00 – spotkanie z kierowniczkami Zespołu języka niemieckiego i Zespołu języków romańskich
  • ⏰ 13.00-14.00 – spotkanie z Dyrektor Jagiellońskiego Centrum Językowego
  • ⏰ 15.00-16.00 – spotkanie z kierowniczką Zespołu języka angielskiego i kierownikiem Zespołu łacińskiego
  • ⏰ 15.00-16.00 – spotkanie z kierownikiem kursów komercyjnych
  • 💬 Podczas całego WDO UJ 2022 (10:00-16:00) będziemy dostępni na czacie stoiska Jagiellońskiego Centrum Językowego, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące oferty językowej JCJ.
zdjęcie poglądowe- student piszący egzamin

Egzamin zwalniający z języka łacińskiego (28.10.2023)

Rejestracja na lektoraty

zdjęcie poglądowe- student piszący egzamin