Wizyta gości z Pragi

W dniach 22-27 V 2023 Zespół Języka Łacińskiego gościł dwoje pracowników Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Karola w Pradze - docentkę Janę Kepartovą oraz doktora Jana Zdichynca. Podczas swojej wizyty goście zapoznawali się z metodami nauczania języka łacińskiego oraz starogreckiego, odwiedzając i obserwując niektóre z zajęć.
więcej o Wizyta gości z Pragi
publikacje

Reading "To Kill a Mockingbird" two generations later: the graphic novel

W "Journal of Graphic Novels and Comics", prestiżowego wydawnictwa Taylor & Francis (Routledge), ukazał się najnowszy artykuł dr Katarzyny Machały, wykładowczyni języka angielskiego w JCJ, "Reading To Kill a Mockingbird two generations later: the graphic novel".
więcej o Reading "To Kill a Mockingbird" two generations later: the graphic novel
ogłoszenia

Job hunting and accelerating your career

Jagiellońskie Centrum Językowe zaprasza na webinarium "Job hunting and accelerating your career", które organizujemy w ramach wydarzenia "Gra o karierę" we współpracy z Biurem Karier.
więcej o Job hunting and accelerating your career