Wydarzenia

Co znaczy być dyplomatą? Jak młode pokolenie ma się przygotować do wejścia w świat dyplomacji? To pytania, na które odpowiedziała studentom JCJ UJ Amelia VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie.
więcej o Spotkanie z Amelią VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie

Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023

Droga Studentko/Drogi Studencie, Jagiellońskie Centrum Językowe zaprasza Cię na spotkanie z firmą ABB, w trakcie którego dowiesz się jakie oferty pracy proponuje Ci biznes, jakie języki obce są aktualnie w cenie, jak rzetelnie przygotować się do rozmowy o pracę lub zdobyć staż/praktykę, czy też jak napisać CV, które zyska uznanie zespołu rekrutacyjnego.
więcej o Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023

Wykładowca JCJ wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki Miniatura 7

W gronie laureatów tegorocznego konkursu Miniatura 7 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki znalazł się wykładowca języka łacińskiego i starogreckiego Pan dr Jakub Kuciak, pracujący nad projektem "Terminologia jedynowładztwa w 'Dziejach' Herodota". Panu Jakubowi serdecznie gratulujemy!
więcej o Wykładowca JCJ wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki Miniatura 7