Best UJ Presentation 2015

3 grudnia 2015 roku odbyła się pierwsza edycja konkursu Best UJ Presentation organizowanego w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Zwycięzcami pierwszej edycji konkursu zostali: Kamil Grabowski za prezentację pt.: Kevin home alone form the medical point of view - I nagroda i tytuł Best UJ Speaker 2015; Natalia Niziołek za prezentację pt.: The simplest ways to ... get hacked - II nagroda; Agata Wolna za prezentację pt.: How is speech produced in our brain? - III nagroda ufundowana przez pana Dziekana Wydziału Filologicznego UJ.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego oraz umiejętności prezentowania. III nagroda ufundowana przez pana Dziekana Wydziału Filologicznego UJ.