Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

wydarzenia

Konkurs FERS

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego (FERS) ogłosiła wyniki konkursu "Kształcenie na potrzeby branż kluczowych". W konkursie uczestniczy również JCJ (dr Radosław Gajda), który wraz z WPiA (dr hab. prof. UJ Brygida Kuźniak) i WSMiP (dr Edyta Chwiej) zaproponował projekt edukacyjny, który zyskał uznanie instytucji pośredniczącej (NCBiR). Projekt obejmuje opracowanie i uruchomienie nowego programu kształcenia: studia interdyscyplinarne II stopnia „Lider współpracy międzynarodowej na rzecz zielonej transformacji”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli wysiłek i zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych programów edukacyjnych.
Читать еще o Konkurs FERS
ogłoszenia

Konkurs Best UJ Presentation, 14 marca 2024

W tym roku odbywa się już VI edycja konkursu Best UJ Presentation, który Jagiellońskie Centrum Językowe organizuje 14 marca w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia.
Читать еще o Konkurs Best UJ Presentation, 14 marca 2024
wydarzenia

Co znaczy być dyplomatą? Jak młode pokolenie ma się przygotować do wejścia w świat dyplomacji? To pytania, na które odpowiedziała studentom JCJ UJ Amelia VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie. W piątek, 19.01.2024 roku spotkała się z grupą studentów politologii oraz stosunków międzynarodowych, przybliżając organizację i funkcjonowanie służby zagranicznej USA. Na przykładzie własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, Pani Konsul podkreśliła jak ważne jest stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji, w tym językowych. Dyskusję zakończyła prostym, ale mocnym przesłaniem: "Don't give up on yourself and always look for ways to connect with others!"
Читать еще o Spotkanie z Amelią VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента