Dyżury zespołu języka niemieckiego/Duty hours - German section

Prowadzący zajęcia/Lecturer

Dyżury/Duty hours 

Harmonogram zajęć 19/20 Timetables
mgr Adamek-Chwast Beata
beata.adamek@uj.edu.pl

poniedziałek godz. 13.30-14.30

ul. Ingardena 3 sala 241 (biblioteka)

Harmonogram B.Adamek

mgr Chowaniec-Inglot Anna
anna.chowaniec-inglot@uj.edu

poniedziałek godz. 7.00-7.45

ul. Ingardena 3 sala 235

Harmonogram A.Chowaniec-Inglot

mgr Jachimczak Krzysztof
krzysztof.jachimczak@uj.edu.pl

czwartek godz. 15.40-16.20

ul. Ingardena 3 sala 229

Harmonogram K.Jachimczak

mgr Kożuch Artur

artur.kozuch@uj.edu.pl

wtorek godz. 11.30-12.30

Łojasiewicza 4 sala 1.374

Harmonogram A.Kożuch

mgr Pisz Zbigniew

zbigniew.pisz@uj.edu.pl

środa godz. 13.00-14.00

ul. Ingardena 3 sala 421

Harmonogram Z.Pisz

mgr Szpuler-Dirak Irena
irena.szpuler-dirak@uj.edu.pl

piątek godz. 17.45-18.30

ul. Ingardena 3 sala 228

konsultacje coachingowe:

(po indywidualnym ustaleniu terminu mailowo)

Harmonogram I.Szpuler-Dirak

mgr Witkowska Anna
anna.witkowska@uj.edu.pl

środa godz. 9.35-10.20

ul. Ingardena 3 biblioteka

Harmonogram A.Witkowska

mgr Iwona Zembala-Bębenek
iwona.zembala-bebenek@uj.edu.pl

środa godz. 9.45-10.45

ul. Ingardena 3 sala 240

Harmonogram I.Zembala-Bębenek