Zaproszenie do udziału w konkursie recytacji poezji rosyjskiej Конкурс художественного чтения русской поэзии Наследники Пушкина 2021

#studenci #konkurs #językrosyjski

Jagiellońskie Centrum Językowe UJ zaprasza do udziału konkurs recytacji poezji rosyjskiej Spadkobiercy Puszkina 2021 (Конкурс художественного чтения русской поэзии Наследники Пушкина 2021), który odbędzie się 15 kwietnia 2021 roku w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia 2021.

Udział w konkursie polega na recytacji w języku rosyjskim jednego lub dwóch utworów poetyckich w czasie nie krótszym niż 3 minuty i nie dłuższym niż 8 minut.

Osoby uczestniczące

• W konkursie może wziąć udział student_ka studiów I stopnia, studiów II stopnia, studiów jednolitych magisterskich oraz studiów III stopnia prowadzonych w Uniwersytecie Jagiellońskim, który_a odbywa lub ukończył_a w trakcie aktualnego toku studiów naukę na lektoracie z języka rosyjskiego w Jagiellońskim Centrum Językowym UJ.

Nagrody

• I miejsce - udział przez jeden semestr w kursie wybranego języka obcego (innego niż język angielski) w Jagiellońskim Centrum Językowym UJ oraz nagroda ksiązkowa i 20 punktów za aktywność do zaliczenia lektoratu z języka rosyjskiego w semestrze letnim 2021.
  • II i III miejsce - nagroda książkowa oraz 15 punktów za aktywność do zaliczenia lektoratu z języka rosyjskiego w semestrze letnim 2021.

Daty

• 27.03.2021 - przyjmowanie zgłoszeń
  • 10.04.2021 - przekazanie zgłoszonym osobom informacji o zakwalifikowaniu do konkursu
  • 15.04.2021 - konkurs Spadkobiercy Puszkina