ogłoszenia

Zgłoszenia na konkurs recytacji poezji rosyjskiej "Spadkobiercy Puszkina II"

Gorąco zachęcamy studentów, którzy uczestniczą w lektoracie z języka rosyjskiego w Jagiellońskim Centrum Językowym lub też ukończyli go w aktualnym toku studiów, do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim "Spadkobiercy Puszkina II".
więcej o Zgłoszenia na konkurs recytacji poezji rosyjskiej "Spadkobiercy Puszkina II"
wydarzenia

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz kolega p. mgr Oskar Hedemann, wykładowca języka francuskiego w Jagiellońskim Centrum Językowym otrzymał prestiżową Nagrodę Krakowa Miasta Literatury UNESCO w dziedzinie przekładu literackiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
więcej o Literackie opowieści z Krakowa –Pan mgr Oskar Hedemann laureatem Nagrody UNESCO.
wydarzenia

Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty

W tym roku tytuł Best UJ speaker powinien nosić nazwę Best UJ SpeakerESS! Do głównego konkursu zakwalifikowało się siedem uczestniczek, z czego aż pięć z Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej: Weronika Boińska, Aleksandra Gorazda, Karolina Kiełb, Aleksandra Koszowska i Zofia Tomaszewska. Ten sam Wydział reprezentowała Aleksandra Kubas z Dziennikarstwa, a nauki przyrodnicze Kalina Kościanek z Biologii na Wydziale Biologii.
więcej o Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty