Zgłoszenia na konkurs recytacji poezji rosyjskiej "Spadkobiercy Puszkina II"

Gorąco zachęcamy studentów, którzy uczestniczą w lektoracie z języka rosyjskiego w Jagiellońskim Centrum Językowym lub też ukończyli go w aktualnym toku studiów, do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim "Spadkobiercy Puszkina II".

Każdy z uczestników będzie miał okazję zaprezentować w języku rosyjskim jeden lub dwa wybrane przez siebie utwory poetyckie i przenieść słuchaczy w magiczny świat poezji. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda główna – udział w semestralnym kursie wybranego języka obcego z oferty kursów ogólnodostępnych lub krótkich kursów językowych w Jagiellońskim Centrum.

Konkurs odbędzie się 6 czerwca 2024 r. (w Międzynarodowym Dniu Języka Rosyjskiego) o godzinie 15:00 w sali 227 w budynku przy ulicy Ingardena 3. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 28 maja 2024 r. na adres spadkobiercypuszkina@gmail.com .

Regulamin Konkursu Spadkobiercy Puszkina