Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty

<span lang='en'>Best UJ Presentation</span> 2024 rozstrzygnięty

W tym roku tytuł Best UJ speaker powinien nosić nazwę Best UJ SpeakerESS! Do głównego konkursu zakwalifikowało się siedem uczestniczek, z czego aż pięć z Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej: Weronika Boińska, Aleksandra Gorazda, Karolina Kiełb, Aleksandra Koszowska i Zofia Tomaszewska. Ten sam Wydział reprezentowała Aleksandra Kubas z Dziennikarstwa, a nauki przyrodnicze Kalina Kościanek z Biologii na Wydziale Biologii.

Poziom tegorocznego konkursu był niezmiernie wysoki i wyrównany, jednak jurorzy nie mieli wątpliwości, co do zwyciężczyni. Została nią Aleksandra Koszowska, studentka III roku za przedstawienie prezentacji pt. A Quest for personal time. Z werdyktem sędziów zgodzili się również widzowie, przyznając Oli Nagrodę Publiczności. Drugie miejsce zajęła Karolina Kiełb, a trzecie Kalina Kościanek. Serdecznie gratulujemy umiejętności oratorskich i wysokiego poziomu językowego.