Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Sekretariat

Informacje kontaktowe

Adres: ul. Ingardena 3, pokój 226, 30-060 Kraków
Adres e-mail: jcj@uj.edu.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek 7.30-12:00 i 13:00-16.00 

Sprawy studencko-doktoranckie

mgr Monika Garncarz 
Adres e-mail: monika.garncarz@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 59 
Zakres spraw: lektorat języka angielskiego, dodatkowe (odpłatne) żetony 

Anna Sania
Adres e-mail: anna.sania@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 60
Zakres spraw: lektorat języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, rosyjskiego, łacińskiego, dodatkowe (odpłatne) żetony

mgr inż. Magdalena Klimala
​Adres e-mail: m.klimala@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 58
Zakres spraw: egzaminy eksternistyczne, powtarzanie przedmiotu (lektoratu)

Joanna Biela
Telefon: (+48) 12 663 29 56 lub (+48) 12 663 29 57
Adres e-mail: joanna.biela@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Zakres spraw: egzaminy doktorskie

mgr Agnieszka Jaśko
Adres e-mail: agnieszka.jasko@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 241
Telefon: (+48) 12 663 29 49 
Zakres spraw: certyfikaty językowe JCJ 

Sprawy kursów ogólnodostępnych

Joanna Biela
Adres e-mail: kursy.jcj@uj.edu.pl
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 56

Małgorzata Kwiatkowska
Adres e-mail: kursy.jcj@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 57

Sprawy pracownicze

mgr Agnieszka Kasperczyk
Adres e-mail: agnieszka.1.kasperczyk@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Zakres spraw: delegacje, rozliczenia finansowe 

Małgorzata Kwiatkowska
Adres e-mail: m.kwiatkowska@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 57
Zakres spraw: umowy cywilno-prawne, rozliczanie pensum

Widok zawartości stron Widok zawartości stron