Spotkanie z ambasadorem RP w Egipcie dla słuchaczy kursów esperanta JCJ

2 września 2023 odbyło się spotkanie z właśnie ustępującym ambasadorem RP w Egipcie, dr Michałem Łabendą, na temat aktualności, kultury i tradycji tego kraju. Wybitny znawca kultur Wschodu przybliżył zebranym wiele ciekawych tematów.  Uczestnicy również zadawali pytania. Całe spotkanie odbyło się wyłącznie w języku esperanto. Języka tego uczą się często osoby ciekawe innych kultur. Uczestnicy ocenili spotkanie, jako bardzo interesujące. Zdobywanie wiedzy poprzez język, w bezpośrednim kontakcie z ekspertem, jest ciekawą formą jego nauki.

Polecamy również
Spotkanie z Amelią VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie

Zdjęcie poglądowe- uścisk dłoni

Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023