Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

Aktualności

wydarzenia

Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty

W tym roku tytuł Best UJ speaker powinien nosić nazwę Best UJ SpeakerESS! Do głównego konkursu zakwalifikowało się siedem uczestniczek, z czego aż pięć z Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej: Weronika Boińska, Aleksandra Gorazda, Karolina Kiełb, Aleksandra Koszowska i Zofia Tomaszewska. Ten sam Wydział reprezentowała Aleksandra Kubas z Dziennikarstwa, a nauki przyrodnicze Kalina Kościanek z Biologii na Wydziale Biologii.
więcej o Best UJ Presentation 2024 rozstrzygnięty
wydarzenia

Konkurs FERS

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego (FERS) ogłosiła wyniki konkursu "Kształcenie na potrzeby branż kluczowych". W konkursie uczestniczy również JCJ (dr Radosław Gajda), który wraz z WPiA (dr hab. prof. UJ Brygida Kuźniak) i WSMiP (dr Edyta Chwiej) zaproponował projekt edukacyjny, który zyskał uznanie instytucji pośredniczącej (NCBiR).
więcej o Konkurs FERS
wydarzenia

Spotkanie z Amelią VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie

Co znaczy być dyplomatą? Jak młode pokolenie ma się przygotować do wejścia w świat dyplomacji? To pytania, na które odpowiedziała studentom JCJ UJ Amelia VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie.
więcej o Spotkanie z Amelią VanderLaan, Konsul ds. Kultury i Edukacji, Konsulatu Stanów Zjednoczonych Ameryki w Krakowie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron