Skip to main content

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Sekretariat

Informacje kontaktowe

Adres: ul. Ingardena 3, p. 226, 30-060 Kraków
Godziny otwarcia: poniedziałek-czwartek 7.30-12.00 oraz 13.00-15.30

Język angielski

mgr Monika Garncarz
Adres e-mail: monika.garncarz@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 59

Język niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, rosyjski, łaciński

Anna Sania
Adres e-mail: anna.sania@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 60

Joanna Biela
Adres e-mail: kursy.jcj@uj.edu.pl
Lokalizacja: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 56

Małgorzata Kwiatkowska
Adres e-mail: kursy.jcj@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 57

mgr inż. Magdalena Klimala
Adres e-mail: m.klimala@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 58

Joanna Biela
Telefon: (+48) 12 663 29 56 lub (+48) 12 663 29 57
Adres e-mail: joanna.biela@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226

Zasady uzyskiwania certyfikatu

mgr Agnieszka Jaśko
Adres e-mail: agnieszka.jasko@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 241
Telefon: (+48) 12 663 29 49

Zasady uznawania certyfikatów zewnętrznych na rzecz lektoratu języka obcego nowożytnego

Język angielski

mgr Bernadeta Raczkiewicz
Adres e-mail: bernadeta.raczkiewicz@uj.edu.pl

mgr Wioletta Rożnawska
Adres e-mail: wioletta.roznawska@uj.edu.pl

Język francuski, hiszpański, włoski

mgr Jolanta Szczepańska
Adres e-mail: jolanta.szczepanska@uj.edu.pl

Język niemiecki

mgr Anna Witkowska
Adres e-mail: anna.witkowska@uj.edu.pl

Język rosyjski

dr Radosław Gajda
Adres e-mail: radoslaw.gajda@uj.edu.pl

Jeśli na stronie brakuje jakichś informacji albo coś nie działa lub powinno działać inaczej w Twojej opinii, powiedz nam o tym

Читать еще o

mgr Agnieszka Kasperczyk
Adres e-mail: agnieszka.1.kasperczyk@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226 

Małgorzata Kwiatkowska
Adres e-mail: m.kwiatkowska@uj.edu.pl
Adres: Ingardena 3, p. 226
Telefon: (+48) 12 663 29 57

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента