Skip to main content

Навигационная цепочка Навигационная цепочка

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента

Wydarzenia

Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023

Droga Studentko/Drogi Studencie, Jagiellońskie Centrum Językowe zaprasza Cię na spotkanie z firmą ABB, w trakcie którego dowiesz się jakie oferty pracy proponuje Ci biznes, jakie języki obce są aktualnie w cenie, jak rzetelnie przygotować się do rozmowy o pracę lub zdobyć staż/praktykę, czy też jak napisać CV, które zyska uznanie zespołu rekrutacyjnego. Spotkanie, realizowane w formie warsztatu/panelu dyskusyjnego odbędzie się 13.12.2023 w godzinach od 12:00 do 14:00 w Auli 213 przy Ingardena 3 (2 piętro). Dołącz do nas! Daj sobie szansę na znalezienie ciekawej pracy 😊
Читать еще o Spotkanie Języków Obcych z Biznesem 13.12.2023

Wykładowca JCJ wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki Miniatura 7

W gronie laureatów tegorocznego konkursu Miniatura 7 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki znalazł się wykładowca języka łacińskiego i starogreckiego Pan dr Jakub Kuciak, pracujący nad projektem "Terminologia jedynowładztwa w 'Dziejach' Herodota". Panu Jakubowi serdecznie gratulujemy!
Читать еще o Wykładowca JCJ wśród laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki Miniatura 7

Spotkanie z ambasadorem RP w Egipcie dla słuchaczy kursów esperanta JCJ

2 września 2023 odbyło się spotkanie z właśnie ustępującym ambasadorem RP w Egipcie, dr Michałem Łabendą, na temat aktualności, kultury i tradycji tego kraju. Wybitny znawca kultur Wschodu przybliżył zebranym wiele ciekawych tematów.  Uczestnicy również zadawali pytania. Całe spotkanie odbyło się wyłącznie w języku esperanto. Języka tego uczą się często osoby ciekawe innych kultur. Uczestnicy ocenili spotkanie, jako bardzo interesujące. Zdobywanie wiedzy poprzez język, w bezpośrednim kontakcie z ekspertem, jest ciekawą formą jego nauki.
Читать еще o Spotkanie z ambasadorem RP w Egipcie dla słuchaczy kursów esperanta JCJ

Отображение сетевого контента Отображение сетевого контента