Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Kursy Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Jagiellońskie Centrum Językowe współpracuje z Jagiellońskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku w zakresie nauczania języka angielskiego na różnych poziomach ogólnej kompetencji językowej (A1, A2, B1, B2) według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ). Nasi lektorzy prowadzą zajęcia tak, aby uwzględnić potrzeby i możliwości słuchaczy, a materiały dydaktyczne podlegają adaptacji. Kursy mają profil ogólny i koncentrują się na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych. Naszym celem jest, by Państwo nie tylko uczyli się porozumiewać w językach obcych, ale także by czas lektoratu był owocnym czasem współpracy spędzonym w przyjaznej atmosferze.

Zapisy

  • Osoby rozpoczynające zajęcia językowe w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w sprawie zapisów i harmonogramów zajęć powinny bezpośrednio kontaktować się z sekretariatem JUTW.
  • Osoby, które chcą kontynuować kurs jezykowy rozpoczęty w JUTW powinny zgłosić się do Sekretariatu Jagiellońskiego Centrum Językowego UJ. Wszystkie zajęcia językowe planowane są jako kursy 54 godz. (dwa semestry), koszt jednego semestru wynosi 300 zł.

Harmonogram zajęć

  • Poziom A2, środa 9.30-11.00, Jagiellońskie Centrum Językowe UJ, ul. Ingardena 3, s. 228 
  • Poziom B2, środa 11.15-12.45, Jagiellońskie Centrum Językowe UJ, ul. Ingardena 3, s. 228 

Programy nauczania 

Web Content Display Web Content Display